Megoldásra vár

Elhagyott Volkswagen Golf

Rég óta parkol egy szürke Volkswagen az Istvántelki úton, az Árpád út buszmegálló közelében.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Istvántelki út 84

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újpest Önkormányzati Rendészet hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Szeretném megköszönni munkavégzésünk hatékonyságát támogató állampolgári bejelentését. A jármű már szerepel rendészetünk nyilvántartásában és a megvalósított jogsértő parkolás dok...
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Régóta ott rohad az előtte levő német rendszámos szarral együtt, dehát ugye van rajtuk rendszám...
  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pozsonyi utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Rendszám nélküli autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Dunakeszi utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére