Megoldásra vár

Parkolás zöld területen

Kérem intézkedjenek az ügyben! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Királyok útja 272

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Parkolás a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    roncs tárolása az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Vízimolnár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére