Válaszra vár

Illegalis szemet

az Arpad hid labanal, a S
DAGALY FURDO mellett talaltam

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Népfürdő u. 38

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére