Megoldott

Térkép?

A 13. kerületi polgármesteri hivatal melletti sarkon van ez a tábla, ami talán térképként funkcionált eredetileg, mostanra azonban ebben a formában már nem igazán hasznos.
Kérem, javítsák, helyezzenek el rajta hasznos (és jól látható) tartalmat. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Béke tér

Hozzászólások

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi a visszajelzést!
  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • t tbodai hozzászólt a bejelentéshez.

    A táblát eltávolították, a bejelentés lezárható.
  • O. Ida visszajelzésére vár.

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését.

    A Polgármesteri Hivatal előtt lévő funkcióját vesztett táblatartót július 24-ig eltávolítjuk.

    Braun József megbízásából,

    Tisztelettel,

    Gyalog Yvette
    tit
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére