Megoldott

Szemét halom a Szováta parkban

Kérem, szállítsák el a szemetet, köszönet!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Országbíró u. 30

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését!

    Az illegálisan kihelyezett hulladék elszállításáról gondoskodtunk.

    Továbbra is várjuk észrevételeit!

    Kövér Edit ágazatvezető megbízásából

    Tisztelettel:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    ùttestre lógó faàg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Békés Klára
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Kisgömb utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Levágott faágak és egyéb szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Palóc utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Betontömb és szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Angyalföldi út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére