Megoldásra vár

Megsüllyedt a járda

Kérem, javítsák a járda süllyedését a Palóc utca-Szegedi út sarkán! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szegedi út 51b

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tócsa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Reitter Ferenc utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Gazos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Szent László út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére