Válaszra vár

Felpúposodott, szétesett térkövek a parkolóban

A Laktanya utcában a térköves parkolóban néhol felpúposodott a parkoló a fák gyökereitől, máshol pedig a parkolásgátló betontömbök hiányoznak.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, 1033

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Ilyenre sikerült

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kaszásdűlő (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére