Válaszra vár

Megrongálódott tábla

A járdán lévő két oszlopos tábla egyik eleme megdőlt, a tábla már hiányos is.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentendrei út 196

Hozzászólások

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, a kemping az illetékes.
  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Szíves tájékoztatásul közöljük, hogy a bejelentésben jelzőtábla nincs társaságunk nyilvántartásában, azt nem kezeljük. A jelzőtáblát a campinget üzeme
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • F. Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Jaj, ez már a negyedik bejelntés ugyan erről a hibáról! :( Szegény hivatalt, kezdem sajnálni, mert már vissza is írt a közút, hogy nem az övék! Szerintem töröljétek ezt a bejelentést! És a többit is!...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Violet Ilona bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére