Megoldott

Épületfelújítás miatt leszűkített járda

A Klotild Palota felújítási munkálatai miatt előbb az előtte haladó bicikli út lett lezárva és átváltoztatva építési területté (természetesen nincs táblával jelezve), majd a járda kezdett el szűkülni, mára kb. 1 méteressé kicsinyítették, amire még egy mobil wc-t is telepítettek közvetlenül a lámpaoszlop mellé, hogy még véletlenül se lehessen elférni gyalogosként sem, nemhogy esetleg biciklit tolva.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Váci u. 36

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A Klotild Palota felújítási munkálatai a bejelentésben jelzett területen már befejeződtek. A jelzett probléma megszűnt.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Pesti alsó rakpart

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Belgrád rakpart (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Betongányolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: Budapest Közút
    Deák Ferenc tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jardaburkolat hibak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Városüzemeltetési Iroda
    Batthyány utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére