Megoldott

Elhagyott autó

A Hungária körúton, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem bejáratának közelében egy elhagyott Fiat Punto áll néhány napja. Kérem az illetékes közreműködését az autó eltávolításában.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Hős utca

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük!
  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Fodor János hozzászólt a bejelentéshez.

    A Kőbányai Közterület-felügyelet a gépjárművet kerékbilinccsel történő rögzítést követően 48nóra elteltével a mai napon elszállította.

    Fodor János
    főosztályvezető
    Kőbányai Közterület-felügyelet
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felgyújtott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Jászberényi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Két kocsi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kolozsvári utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kéknyelű utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére