Megoldásra vár

Graffitis szekrény

Tisztelt ELMŰ!
Az Olló utca 22. előtt található elektromos szekrény nagymértékben graffitis. Kérem, hogy fessék le!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Olló u. 22

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyfélkapcsolat száma: 100039221709

    Ügyiratszáma: 6401700/DSOHCSOMU/323713/2020/H

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésére, amelyet a 1164 Budapest, Olló u. 22. számnál található g
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!
    Ez egy automatikus válasz üzenet, kérjük ne válaszoljon erre a levélre!

    Tájékoztatjuk, hogy megkeresését fogadtuk, bejelentését 15 napon belül e-mailen megválaszoljuk.

    Amennyiben
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére