Megoldásra vár

Zöld területen parkolás

Kérem helyezzenek ki fizikai akadályokat, ezzel megakadályozva a zöld területen parkolást. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Juhász Gyula u. 2

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Mellékelten megküldjük az Intézményünkhöz érkezett beadványukra a válaszlevelünket.

    Tisztelettel

    Óbuda- Békásmegyer
    Közterület-felügyelet

    [Leírás: Leírás: Leírás: Leírás: Le...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax.: +36 4532619

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Észlelését köszönjük.

    Budapest, 2020. június 19.

    Pillá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatom, hogy beadványát Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet ügyfélszolgálata fogadta, ügyfélszolgálati időn kívüli bejelentését ügyeletes kollégának továbbítotásra került
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Parkolás a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    roncs tárolása az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Vízimolnár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére