Megoldásra vár

Főútvonal vége tábla hiányzik

A Telepes utca és a Nagy Lajos király útja kereszteződésében a STOP tábla fölött eltűnt a főútvonal vége tábla.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Nagy Lajos király útja 149

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla pótlására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalom
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Németh István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére