Megoldásra vár

út menti kátyú

Anonim Járókelő

Méta utca szélén az aszfalt mellett mély gödör. Amikor félre álltam leért az autó alja és eltörött egy műanyag borítólemez . A térképen bejelöltem, lehet látni, hogy a Méta utcában van, de más címet ír ki.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Temesvár köz 27h

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Wednesday, July 15, 2020 11:30 AM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIX. kerület Városüzemeltetési Iroda"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük, hogy eljuttatta hozzánk észrevételét. Tájékoztatom, hogy a megjelölt helyszín, ahol a problémát észlelte nem tartozik a XIX. kerülethez.

    Üdvözlettel:

    Budapest Főváros...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Városüzemeltetési Iroda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére