Megoldott

Torott csatornafedel

Torott, lyukas csatornafedel.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Gázgyár u. 40154

Hozzászólások

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Fővárosi Vízművek Zrt."-ról "III. kerület"-ra.

  • Nagy Zita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek Zrt.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek"-ról "Fővárosi Vízművek Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyfélkapcsolat száma: 100039161205

    Ügyiratszáma: 6401700/DSOHCSOMU/315040/2020/H

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésére, amelyet a 1031 Budapest, Gázgyár utca 40154. szám alatti
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!
    Ez egy automatikus válasz üzenet, kérjük ne válaszoljon erre a levélre!

    Tájékoztatjuk, hogy megkeresését fogadtuk, bejelentését 15 napon belül e-mailen megválaszoljuk.

    Amennyiben
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • Papp Tamas bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére