Megoldott

Beszakadt "valami" a körforgalom előtt

A körforgalomból kivezető, és az oda bevezető irányt elválasztó szigetben van egy "valami", amin áthajtott egy teherautó, de nem esett bele - ellenben ilyen lett.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Riesz Frigyes u. 6

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVIII. kerület Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Hölgyem/Uram!

    A 2021. január 22. napján a Városgazda XVIII. kerület Nonprofit Zrt. Ügyfélszolgálati osztályára elektronikus úton érkezett, JAROKELO-BUDAPEST – 00065900 azonosító számú lakoss
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XVIII. kerület Városgazda NZrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • XVIII Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem ezen ment keresztül a Volkswagenes?!?
    https://youtu.be/gpPoCHIESSM
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS (2020.06.16.): FCSM válasza: A probléma megoldásában nem áll módunkban közreműködni, mivel a megjelölt helyszínen található fedlap nem közcsatornához tartozó elem. ----- A körforgalomból kivezető, és az oda bevezető irányt elválasztó szigetben van egy "valami", amin áthajtott egy teherautó, de nem esett bele - ellenben ilyen lett."-ról "A körforgalomból kivezető, és az oda bevezető irányt elválasztó szigetben van egy "valami", amin áthajtott egy teherautó, de nem esett bele - ellenben ilyen lett."-ra.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Közművek"-ra.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "A körforgalomból kivezető, és az oda bevezető irányt elválasztó szigetben van egy "valami", amin áthajtott egy teherautó, de nem esett bele - ellenben ilyen lett."-ról "FRISSÍTÉS (2020.06.16.): FCSM válasza: A probléma megoldásában nem áll módunkban közreműködni, mivel a megjelölt helyszínen található fedlap nem közcsatornához tartozó elem. ----- A körforgalomból kivezető, és az oda bevezető irányt elválasztó szigetben van egy "valami", amin áthajtott egy teherautó, de nem esett bele - ellenben ilyen lett."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Hajdu Attila Úr!

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük, hogy bejelentésével tevékenységünket igyekszik
    segíteni.

    A probléma megoldásában azonban nem áll módunkban közreműködni, mivel a
    m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt."-ra.

  • Hajdu Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Megsüllyedt szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Halomi út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Megsüllyedt szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kolbányi Géza utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megsülyedt szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Lakatos út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  Vissza az oldal tetejére