Válaszra vár

Nem karbantartott padok

Tisztelt Illetékes!
A Flórián téren lévő két darab pad látszólag sosem volt karbantartva, kopottak és töröttek. Kérem, hogy az összes lécet cseréljék!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Flórián tér

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére