Megoldott

Autok a jardan

A parkolasi dij atmeneti szuneteltesevel megszaporodtak a jardan parkolo autok. Kerem kezeljek a helyzetet, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Károlyi utca 16

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Finta István hozzászólt a bejelentéshez.

    V. Ker varosfejlesztő: köszi a választ! Ezt az ügyet megoldottként le lehet zárni, köszönöm!
  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A képen látható autóst számtalanszor megbüntette a Közterület Felügyelet. A jövőben is a jogszabályoknak megfelelően járunk el az ilyen esetekben.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Finta István hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyenlőbbek az egyenlők között.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.

  • Finta István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Semmelweis utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    járdára parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Diron István
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet
    Bárczy István utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére