Megoldásra vár

Kindöntött, balesetveszélyes oszlopok

Az Ond Vezér úton a szolgáltatóhazáknál a sétányra bevezető részen ki lett döntve a behajtásgátló oszlop. A kidöntött oszlop így balesetveszélyes gyalogosokra és kerékpárosokra is, mivel itt megy a bicikliút.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ond vezér útja 36a

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A parkolásgátló oszlop helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Stankovics Andor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére