Megoldott

Mozgásképtelen roncs

A jármű mozgásképtelen. Kérem, hogy figyelmeztessék a tulajt, hogy szállítsa el. Parkolóhelyet foglal. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Királyok útja 192

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitte a tulaj? A lényeg, hogy már nincs ott. Lezárható!
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax: +36 1 4532619

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Bejelentését köszönjük!

    Budapest, 2020. július 20.

    Ja
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás... :(
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem kapott még "piros" figyelmeztetést az elszállításról. :(
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax.: +36 4532619

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Bejelentését megköszönve tájékoztatom, hogy az abban sze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Parkolás a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    roncs tárolása az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Vízimolnár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére