Megoldott

Folyik a tűzcsap

Anonim Járókelő

A tűzcsap folyik. Kérem, hogy zárják el. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Juhász Gy. u.
Folyik a tűzcsap bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Közművek"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 65809 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest III.,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FV Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiálló fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szüts Anna
    Illetékes: FV Fővárosi Vízművek
    Kanizsai utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vízszivárgás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FV Fővárosi Vízművek
    Megyeri út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére