Megoldott

Akadályozza a buszt

Tisztelt járókelő rendszeren a Ferenc körúton az éjszak buszokat akadályozzák a megállóban hogy utasokat fel tudjon venni többször is elő fordul minden nap hogy nem tudja a megállóba fel venni az utasokat ha nem az út közepén kell neki ezért legyenek szívesek Fővárosi közterület felügyelt rendészeti osztályra el küldeni

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Mester utca / Ferenc körút

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Zebrán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bp Sentinel
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Ferenc körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Semmelweis utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Tilosban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Lónyay utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére