Megoldott

Szemetes tópart

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!

Szeretném kérni a környezet megtisztítását. Sajnos intelligenciát nem lehet vásárolni...

Munkájukat előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kosztolányi Dezső tér 2

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00065790 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére