Megoldott

Kamera talán segítene

Sajnos a villamoshoz felvezető lépcsők állandóan gusztustalanok. Talán kamera telepítése segítene valamelyest a dolgon, illetve sűrűbb közterület felügyeletre lenne talán szükség. Kérem tegyenek valamit, mert tarthatatlan a helyzet. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Batthyány tér M+H

Hozzászólások

  • K. Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma délután természetesen megint oda volt szarva.....
  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület gépi takarítását elvégeztük.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/65789/kamera-talan-segitene/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "MÁV-HÉV Zrt."-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0015329-001/2020
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00065789

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyre a MÁV-HÉV Zrt. azt válaszolta, hogy a Batthyány téri aluljáró önkorm
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • K. Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma is le volt f.....osva a fal két helyen.
  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma is szép állapotok uraklkodtak.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület Közterület-felügyeleti Iroda"-ról "MÁV-HÉV Zrt."-ra.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Közterület-felügyeleti Iroda

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére