Megoldott

Elhagyott, szemetes közmű doboz

Sajnos ezen a szekrényen nem találtam jelet, hogy melyik szolgáltatóhoz tartozhat, de láthatóan funkcióját vesztett darabról van szó, kérem, távolítsák el (vagy hozzák helyre ha szükséges). Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Béke u. 107

Hozzászólások

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    De jóó :) köszi!
  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • t tbodai hozzászólt a bejelentéshez.

    A dobozt leszerelték, igaz nem nyomtalanul.
  • O. Ida visszajelzésére vár.

  • 2020. július 23.

    Iktatószám: CC-2952163/3-2020

    Kedves Ügyfelünk!

    2020.06.13-án érkezett megkeresése alapján az alábbiakról tájékoztatjuk.

    Illetékes osztályunk lépéseket tett annak érdekében, hogy...
  • 2020. július 21.

    Iktatószám: CC-2952163/2-2020

    Kedves Járókelő Eygesület!

    2020.06.13-án érkezett megkeresése alapján az alábbiakról tájékoztatjuk.

    A tárgyban megjelölt bejelentést rögzítettük és a...
  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Vodafone válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Vodafone Magyarország zrt.
    1096 Budapest, Lechner Ödön fasor 6.
    Nyilvántartó Bíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága
    01-10-044159

    Hivatkozási szám: P-84529, P-85187, P-85248

    Tisztelt Levélíró!

    Hi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    tavaly nyáron se nézett ki sokkal jobban
  • Vodafone válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy a Vodafone Magyarország Zrt. ügyfélszolgálatához fordult, elektronikus levele megérkezett levelezési csoportunkhoz!

    Szeretnénk tájékoztatni, hogy a hatályos Általán
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére