Megoldatlan

Jól tartja magát

Ez a kis roncs már a 2019 augusztusi google maps-en is látható. Felépült mögé egy épületkomplexum, a hátsójától 20 centire egy vadiúj kerítés, de ő rendületlenül ÁLL :D

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Vágány u. 3

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerület Közterület-felügyelet "-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba Úr!

    Köszönjük megkeresését, amellyel megtisztelte Budapest főváros XIII.
    Kerületi Közterület-felügyeletét.

    Tájékoztatom, hogy a tárgyi bejelentésben megjelölt zöld Daewo típus
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    esetleg a KEF-nek el lehetne küldeni, gondolom az ő területük (?)
  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    oh... hát ez szomorú
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez már volt.Sajnos marad,magánterület.
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére