Megoldásra vár

Elhajlott tábla a Duna parton

Kérem javítsák. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kossuth Lajos üdülőpart 80

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    F
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fási Tamara elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • P Faktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére