Megoldott

Eldőlt tábla

Kérem javítsák. köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Csárdás köz 1

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • P Faktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Fo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fási Tamara elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • P Faktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Kvassay Jenő út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fényterelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére