Megoldásra vár

Folytonos, tömeges járdán tilosban parkolás

Tisztelt Közút!
A Pacsirtamező utca, Amfiteátrum előtti részén egyfolytában a járdán, szabálytalanul parkolnak autók. Ez ellehetetleníti a kényelmes gyaloglást (szemben nem fér el több ember), muszáj kis helyen menni, ami különösen veszélyes járvány idején. Babakocsival, esetleg kerekesszékkel szinte esélytelen itt közlekedni. A járdán parkolás ezen a szakaszon teljesen megszokott, ezt a trendet csak fizikai akadállyal lehet megszüntetni.
Kérem, hogy telepítsenek csőkorlátokat, pollereket vagy egyéb fizikai parkolásgátlókat!
Munkájukat minden arra járó nevében megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Pacsirtamező u. 5

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax.: +36 4532619

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Bejelentését köszönjük, a szabálysértőkkel szemben intéz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Wagner Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Wagner Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére