Megoldásra vár

különösen balesetveszélyes pollercsonk

Kérem, lehetőleg azonnal orvosolják a problémát, nem merem elképzelni, h bárki ráesik.. járda közepén! Alig lehet észrevenni!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Budapest Dózsa György út 66

Hozzászólások

  • Olga Dmitrijevna hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt tart az ügy:
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A VII. ker. Dózsa György út 66 - Dembinszky u. kereszteződésben található sérült parkolás gátló oszlop cseréjéről Társaságunk gondoskodni fog.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    F
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Olga Dmitrijevna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére