Megoldott

Elforgatott sebességszabályozó láda

A Pirosrózsa utcában az egyik sebességszabályozó láda el lett fordítva. Sajnos az idők folyamán az eredeti helyükről is kijjebb lettek tolva így újra elég gyakran tapasztalható gyorshajtás újra ezekben az utcákban. Mivel egérútnak is használják zavaró nagyon. Kérem az illetékeseket, hogy a ládákat az eredeti helyükre helyezzék vissza.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Pirosrózsa u. 18

Hozzászólások

  • Stankovics Andor hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük, érezhetően levették a gázpedálról a lábukat a sofőrök!
  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Az elmozdított sebesség lassító beton virágládák visszahelyezése megtörtént, melynek ékes bizonyítéka az a számos telefonhívás, amelyben számon kérik rajtunk, hogy miért húztuk vissza.
  • Fási Tamara elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Fási Tamara megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XVI. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett eszköz nincs Részvénytársaságunk kezelésében. Illetékességből kérjük a XVI. kerületi önkormányzat felé továbbítani
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Stankovics Andor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére