Megoldott

Vajon piros a lámpa, vagy zöld?

Anonim Járókelő

Kicsit veszélyesnek tartom, de leginkább zavarónak azt, hogy a forgalomirányító jelzőlámpát nem lehet látni a közelében lévő fától csak az utolsó pár méteren venni észre. Persze rendben van, hogy a megfelelő sebességgel kell megközelíteni a kereszteződést, de megesik, hogy azért csúszok le a szabad jelzésről, mert kb. 20-al közelítem meg a kereszteződést mert csak ott látom mit jelez a lámpa. Szeretném megkérni az illetékeseket, hogy tegyenek valamit, vágják le a fák ágait, mert rettenetesen belógnak a lámpa elé. Valahogy úgy lenne jó, mint ahogy a képen van.

Pontos irány: Rákospalota, Fő út-Pozsony u. kereszteződés a Hubay Jenő tér felé

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, XV. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A jelzőlámpát eltakaró növényzet visszanyesését megrendeltük a Főkert Zrt.-től. A munkát kapacitásuk függvényében elvégezték.

    Türelmüket köszönjük.

    Budapest, 2015. augusztus 25....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap újra jártam ezen az úton és jelentem megoldódott a probléma így a nyár végére. Üdv, Bejelentő
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapest Közút
    Bácska utca (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ez mit vezet el?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapest Közút
    Ferihegyi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére