Megoldott

Uniós plakát

Olvashatatlanra kopott a 2013-as Uniós plakát. Kell ez még ide?

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Ferihegyi út 59

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldásra vár.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett tábla cseréjét megrendeltük, a kivitelezés elvégzéséig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    Sajtó és kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Mivel a XVII. kerületi önkormányzat nem kíván konkrét választ adni a Járókelő.hu-ról érkező bejelentésekre, közérdekűadat-igénylést adtunk be a részükre. Amint megérkezik a hivatali válasz, feltöltjük...
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor vissza a kerületnek.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt „Járókelő” !

    A honlapjukon tárgyi számon nyilvántartott, ügyfélszolgálatunkra eljuttatott alábbi bejelentéssel kapcsolatosan tájékoztatjuk Önöket, hogy a kifogásolt állapotú tábla/plakát ne
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 98088 /2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztálya részére.

    Tisztelette
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újraküldeni! Esetleg a fővárosnak.
  • Á L elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halvány

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Bakancsos utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Esőcsatorna kifolyócső okozta veszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Bubbles tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bálint Baráz
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Bakancsos utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére