Megoldott

Elhagyott Laguna, újra

FRISSÍTÉS 2020.06.11.:

"...a rendszer szerint a kocsinak se műszakija, se biztosítása, és ki is van vonva."

-----

FRISSÍTÉS 2020.06.05.:

Az ÓBKF válasza:
"A bejelentett gépjármű rendelkezik érvényes műszaki vizsgával."

-----

https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/57531/elhagyott-renault

A probléma újra fennáll sajnos, kb. ugyanott áll most is, kivonva, lejárva.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Gyűrű u. 10

Hozzászólások

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Valahova átálltak vele megint, viszont most a közterület elszállította. Véglegesen megoldódott.
  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Most viszont eltűnt, köszönöm!
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/57531/elhagyott-renault A probléma újra fennáll sajnos, kb. ugyanott áll most is, kivonva, lejárva."-ról "FRISSÍTÉS 2020.06.11.: "...a rendszer szerint a kocsinak se műszakija, se biztosítása, és ki is van vonva." ----- FRISSÍTÉS 2020.06.05.: Az ÓBKF válasza: "A bejelen...

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Valószínűleg a közteresek gépelhették el a dolgot, a rendszer szerint a kocsinak se műszakija, se biztosítása, és ki is van vonva.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia, kérjük tisztázd,milyen elgépelésre gondolsz, vagy küldd el levélben.
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    El tudjuk küldeni újra, vagy küldjem levélben? Valószínűleg elgépelés történt.
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Biztos? Ezen se műszaki, se biztosítás, és ki is van vonva.
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A napokban elnézek oda újra.
  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax.: +36 4532619

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A bejelentett gépjármű rendelkezik érvényes műszaki vizs
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Új"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szalai Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    két elhagyott jármű a Nyereg úton a kanyarban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Nyereg út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott bicikli

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Tarhos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére