Megoldott

Elhagyott Suzuki

A térképen jelzett helyen áll ez az elhagyott Swift, 2020.05.17-n lejárt műszakival.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Gyűrű u. 8

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már ott
  • Szalai Tamás visszajelzésére vár.

  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ott van még
  • Szalai Tamás visszajelzésére vár.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Fási Tamara megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax.: +36 4532619

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Bejelentését megköszönve tájékoztatom, hogy az abban sze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatom, hogy beadványát Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet ügyfélszolgálata fogadta, ügyfélszolgálati időn kívüli bejelentését ügyeletes kollégának továbbítotásra került
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Szalai Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    két elhagyott jármű a Nyereg úton a kanyarban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Nyereg út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott bicikli

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Tarhos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére