Megerősítésre vár

"Szakmunka" Belső-Ferencvárosban

2020 június 3-án dél körül a Lónyai utcából láttam, hogy iszonyú profelhő gomolyog be a Mátyás utcából, nem kevés zaj kíséretében. A sarokra ballagva láttam, hogy bármiféle védőfelszerelés nélkül dolgozó szakik gyártották a port, midőn utcaköveket flexeltek fennen.
A porral amúgy is erősen terhelt belvárosi levegőnek tényleg csak ez kell.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Mátyás u. 10a

Hozzászólások

  • Hajdu Attila visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Felügyeletünk részére a 65215 hivatkozási számon továbbított megkeresésére válaszolva mellékelten megküldöm Kf/18143-1/2020/XX ügyszámú levelünket.

    Tisztelettel
    Szökrény Judit
    ügyi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet

  • Hajdu Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    illegális molinó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Üllői út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kaspó rongálás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Violet Ilona
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gallyazás, ifjítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Rákóczi utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére