Megoldott

Kidobott ágy vagy kanapé az erdő szélén, a pestimrei Nap köz és Belsőmajor utca sarkán

Egy honfitársunk úgy látta helyesnek, ha egykor szépnek talált fehér műbőr ágyát vagy kanapéját az erdő és mező lakóival osztja meg, ezért kivitte oda azt. Ha legalább a talpára állítja, a rókák kényelmesen henyélhetnének vagy pajkoskodhatnának rajta, no de így?

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Nap köz 5

Hozzászólások

  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Teljes meglepetés, hogy elsőre sikerült, de valóban elvitték onnan ezt a bútort. Ha már arra járatk az eltakarítóemberek, igazán elvihették volna ezeket is:

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/...
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tisztelt Hölgyem/Uram!

    Alábbi megkeresésével kapcsolatban ezúton kívánjuk tájékoztatni, hogy Társaságunk a jelzett hulladék elszállítását elvégezte.

    Kérjük tájékoztatásunk szíves elfogadását!

    Tiszt
    ...
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVIII. kerület Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Hölgyem/Uram!

    Köszönjük szépen, hogy megtisztelt minket levelével, mellyel kapcsolatban az alábbiakról kívánjuk tájékoztatni.

    Társaságunk a jelzett hulladék elszállítását 2020.06.30-ig terv
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Hajdu Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére