Válaszra vár

Kidőlt korlát

A Veres Péter út 104. előtt a szervizúton, megmegrongálódott és kidőlt a korlát.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Veres Péter út 104

Hozzászólások

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük észrevételét, a hibát rögzítettük nyilvántartásunkba
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XVI. kerület"-ra.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés nevét "kidőlt korlát"-ról "Kidőlt korlát"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett korlát nincs Részvénytársaságunk kezelésében. Illetékességből kérjük a XVI. kerületi önkormányzat felé továbbítani a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sule György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére