Megoldatlan

A Nagykőrösi út kifele vezető oldala csupa szemét és lerakott hulladék

FRISSÍTÉS 2020.12.23.
A Nagykőrösi út kifelé vezető oldala valamivel tisztább lett, mint volt, ám akadna ott még összegyűjthető hulladék, sajnos.

-----

A Nagykőrösi út kifele vezető oldala csupa szemét és lerakott hulladék a Határ úttól a Méta utcáig. A buszmegállókban, mellettük, mögöttük, az árkokban, a zajvédő fal mögött vegyes háztartási hulladék, építési törmelék, kerti hulladék mutatja a pesterzsébeti környék slumosodását és hányatott sorsát.
A valószínűleg a Nagybani piacról származó, a szél által kifújt műanyag- és stretchfóliákat nem is kíséreltem meg lefényképezni.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Nagykőrösi út 19

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "A Nagykőrösi út kifele vezető oldala csupa szemét és lerakott hulladék a Határ úttól a Méta utcáig. A buszmegállókban, mellettük, mögöttük, az árkokban, a zajvédő fal mögött vegyes háztartási hulladék, építési törmelék, kerti hulladék mutatja a pesterzsébeti környék slumosodását és hányatott sorsát. A valószínűleg a Nagybani piacról származó, a szél által kifújt műanyag- és stretchfóliákat nem is kíséreltem meg lefényképezni."-ról "FRISSÍTÉS 2020.12.23. A Nagykőrösi út kifelé vezető oldala valamivel tisztább lett, mint volt, ám akadna ott még összegyűjthető hulladék, sajnos. ----- A Nagykőrösi út kifele vezető oldala csupa szemét és lerakott hulladék a Határ úttól a Méta utcáig. A buszmegállókban, mellettük, mögöttük, az árkokban, a zajvédő fal mögött vegyes háztartási hulladék, építési törmelék, kerti hulladék mutatja a pesterzsébeti környék slumosodását és hányatott sorsát. A valószínűleg a Nagybani piacról származó, a szél által kifújt műanyag- és stretchfóliákat nem is kíséreltem meg lefényképezni."-ra.

  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    A Nagykőrösi út kifelé vezető oldala valamivel tisztább lett, mint volt, ám akadna ott még összegyűjthető hulladék, sajnos.
  • Hajdu Attila visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Bejelentésében jelölt hulladék elszállítását és a szükséges takarítást megrendeltük.
    Az intézkedésig szíves türelmét kérjük.

    Tisztelettel:

    Kalász Nóra
    városfejlesztési ügyintéző
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    és még
  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    és még
  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    és még
  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    és még
  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    és még
  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    és még
  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    és még
  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    és még
  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    és még
  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    és még
  • Hajdu Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére