Megoldásra vár

Kresz tábla

Tisztet járókelők a mai nap az utca ban valaki le szedte a kresz táblát ezért meg köszönném ha vissza tennék a helyére meg egy is meg köszönném

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Mesgye u. 29

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését. A jelzőtábla helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgató
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére