Megoldott

pollerkidőlés - fedlapsérülés

Teréz krt 13. - Oktogon tér 3. sarkánál (feltehetőleg ütközés következtében) kidőlt az egyik parkolásgátló poller, valamint az annak tövében fekvő (postai?) közműakna fedlapja is törött. Ez utóbbi független a poller friss sérülésétől - körülbelül 1 éve lyukas.
A sarki úttest kátyúzása is szükségesnek tűnik.

Küldjétek be ti is - több bejelentés többet ér(het)!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, VI. kerület

Hozzászólások

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Közös erővel sIkerült! Zöldre válthat az állapotjelző! :)
    http://m.cdn.blog.hu/va/varosjaro/image/okt2_1.jpg
  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Így a korrekt! Még a végén elbízzák magukat Terézvárosban. Pedig nincs mire...

    Köszi és további sok bejelentést és valódi megoldást!
  • Barkóczi Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    Jogos!
    Átsoroltam "döntésre vár"-ra így lehet szavazni hogy "megoldottnak" tekinthető-e a probléma.
  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Üdv!
    Szerintem akkor érdemes csak megoldottnak tekinteni egy bejelentést, ha valóban megoldódik. Ha már megkötött az új aszfalt a helyrerakott poller és a kicserélt fedlap körül. :)
    Egyébként a nekte...
  • Barkóczi Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    Mivel a szabályzatunk azt írja hogy ha kijelölik az illetékest akkor megoldottnak nyilvánítjuk a problémát, ezért ez történt most ezzel is. Reméljük tényleg lesz előrelépés az ügyben. (Mi is továbbkül...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Máris pattintják a lustadékok. Pedig akár továbbíthatták is volna. Kész szerencs, hogy mi se vagyok hülyék, és élből két külön illetékesnek is megküldtük. Plusz nektek. Még fél év, és meg is lesz csi...
  • VI. kerület Terézváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Oktogon és a Teréz körút is a Fővárosi Önkormányzat tulajdonában van, a probléma megoldásában ők az illetékesek.

    Üdvözlettel:

    Bozlék Krisztina
    sajtóreferens
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Városjáró Blog bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Benczúr köz járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Barányi György
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Benczúr köz (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidöntött parkolásgátló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bárány Attila
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Dohnányi Ernő utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Járda hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Székely Elek út (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére