Megoldott

Keleti pu. buszmegálló

A Keletinél az Újpalota felé tartó buszok megállójánál a támfalat kikezdték, kérem, hogy alkalomadtán szíveskedjenek a kezdődő firkálásokat eltávolítani. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Keleti pályaudvar M

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a graffiti eltávolítása megtörtént.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/64964/keleti-pu-buszmegallo/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • K. Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Bocsánat, a térképen nem állítottam be a helyszínt.
  • K. Sándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffitis dézsa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Batthyány tér M+H (Bem rakpart) (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Váci út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére