Megoldott

Hibás tábla vagy felfestés

Tisztelt Illetékes!

A Károly körút 3/a szám előtt a tábla hagyományos kerékpársávot jelöl az úton, a felfestések azonban kerékpáros nyomot. Kérem nézzék meg, melyik a helyes, és ennek megfelelően cseréljék a táblát vagy fessék fel a kerékpársávot a jelölt szakaszon.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Károly krt. 3/a

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    A jelölt helyszinen a táblát letakarták Így most már csak a kerékpár nyom felfestés van az úton ezzel megoldottként lezárható az ügy köszönjük
  • Élhetőbb Városért visszajelzésére vár.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A besorolás rendjét jelző tábla módosítása folyamatban van, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság

    Tel: +36 30
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kidölt pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kintfelejtett táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére