Megoldott

Keresztúri út jelzőlámpa

Anonim Járókelő

Keresztúri úton az Egis felé a (függesztett) közlekedési jelzőlámpa zöld jelzése nem működik.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Keresztúri út 78

Hozzászólások

  • Fási Tamara lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Meggyógyult a villanyrendőr.
    Megoldva.
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a X. Keresztúri út 78. szám előtt észlelt, nem működő zöld jelzéssel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forga...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csőkorlátok fűben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Keresztúri út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fényterelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Albertirsai köz (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére