Megoldásra vár

Rendszám nélküli járművek, autóroncsok tárolása közterületen, zöld felületen

Hónapok óta gyűlnek a képen látható roncsautók Csepelen, családi házas övezetben, egy közpark szélén, zöld felületen. 2-3 hetente újabb darab érkezik, jelenlegi állomány 6 darabból áll, némelyik láthatóan már üzemképtelen. A gyűjtemény a szemközti családi ház lakójához tartozik, aki gyakran szerelget ilyen-olyan járműveket az úttest szélén, illetve a nyitott garázsában.
A környéken lakók nevében segítséget kérünk az illegális roncsautó tároló felszámolásában, a zöldfelület visszaadásában.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Repkény út 33

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. Kerület Csepel Önkormányzata Közterület-felügyelete válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám:1252/022-204/20

    Tisztelt bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést, intézkedünk.

    Budapest,2020.06.30.

    Tisztelettel: Lukácsi Dániel Közterület-felügyelő

    2020-06-27 22:20 időpontban Járókelő.hu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. Kerület Csepel Önkormányzata Közterület-felügyelete

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Karambolos autó P+R parkolóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Csepel-Csillagtelep,Budapest (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Vw

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Katona József utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Romos Daewoo Csepelen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére