Megoldott

Balesetveszély a Blaha Lujza tér közelében

Kidőlt egy Főgázhoz tartozó szekrény a Rákóczi út mellett. Érdemes lenne mihamarabb megjavítani, mielőtt valami balesetet okozna.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, VIII. kerület

Hozzászólások

  • MVM Főgáz Földgázhálózati Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelők csapata!

    Alábbi e-mailjükben foglaltak alapján a helyszínen a potmérőt társaságunk hálózatüzemeltetési osztálya helyreállította.

    FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Barkóczi Dávid bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Összetört gázvezeték-jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Ady Endre út (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beszakadt közmű fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Harcsa utca (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiálló fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Jókai Mór utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére