Megoldásra vár

Nyomógomb

Tisztelt Budapest Közút!
A III. kerület Szentendrei út 17. szám magasságában lévő gyalogátkelőnél a képen látható gomb nem ad visszajelzést a bejelentkezésről. Kérem, szíveskedjenek megjavítani, illetve cserélni.

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentendrei út 17

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a III. Szentendrei út 30. gyalogátkelő csomópontban észlelt, hibás nyomógombbal kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUDAPEST KÖZÚT...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére