Megoldott

Kapás utcai rendelő légkondicionálói

A Budapest Főváros II. Kerületi Önkormányzat Egészségügyi Szolgálata(magyarul: Kapás utcai Rendelőintézet) légkondicionálóinak Varsányi Irén utcára néző külső egységei semmilyen elvezetéssel nem rendelkeznek, csak simán az utcára csepegtetik a vizet. Tekintve, hogy szó szerint a járókelők fejére csepeg a víz, így a pár hónapja felújított járda egyik fele nem is használható, ráadásul van olyan kültéri egység, ami mellett a fal így még erősen vizesedik is, feltehetően itt előbb-utóbb be fog ázni az épület és rongálódni fog. A probléma megoldásában részt vevők segítségét előzetesen is köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem Megoldottra tehető, ez már jobb sosem lesz...
  • II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A Kapás utca műszaki vezetőjével megtekintettük, hogy mi lehet a csöpögés oka. Két klíma egységnél nem tudták megoldani a belső elvezetést ugyanis nincs sem csatorna sem vizes blokk a közelben ahova e...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    Ööö... Ez milyen válasz:)? Ott a kép. Ráadásul azon csak egy látszik. Van egy másik is, ami szintén az utcára folyik még mindig.
  • II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím

    A lefolyó víz problémát már megoldottuk

    II kerületi Önkormányzat
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    újraküldtem az önkormányzatnak
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    Bocsánat, korai volt az öröm.
  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi Zsolt!
  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő! A bejelentés a "Megoldott" kategóriába sorolható. Köszönjük a segítséget!
  • II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A jelzett probléma a rendelőintézet vezetősége előtt ismert volt, a hiba elhárítását már megkezdték. A kondenzvíz vezetékeket 2 héten belül bekötik a csatornába, így a probléma reményei...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Tóth János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nyikorgó zászlók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz Fanni
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Csalogány utca (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    sündisznó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Ördögárok utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére