Megoldott

árurakodás a járdán parkolva

Rakodás közben a járdán parkolnak. A képeken a jobb alsó sarokban látszódik a kiszedett térelválasztó oszlop is! Ne legyünk már annyira naívak, hogy azt gondoljuk, hogy akik kiszedték, azok nem tudják, hogy ez a parkolás, rakodás szabálytalan. Vagy azok a térelválasztó oszlopok dísznek vannak kitéve???

Legyenek szívesek kezdjenek már valamit ezzel a gyakorlattal, mert ez vicc.
Tényleg ilyen üzletekre van szüksége Ferencvárosnak??? Legalább fél éve nincs megoldás erre a problémára.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Berzenczey u. 19

Hozzászólások

  • H B Lotti lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Felügyeletünk részére a 64874 hivatkozási számon továbbított megkeresésére válaszolva mellékelten megküldöm Kf/16791-1/2020/XX ügyszámú levelünket.

    Tisztelettel
    Szökrény Judit
    ügyi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Adonics Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    A Ferenc tér környékén általános gyakorlattá vált a parkolás gátló oszlopok felhúzása és a járdára felparkolas mostanában. Ezt mindig ugyanaz a 3-4 autó vezetője követi el. Mostanában naponta hívom az...
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Bp Sentinel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére