Megoldott

Elektromos töltőállomás

Szeretnék érdeklődni, hogy a töltőállomást mikor helyezik üzembe. Köszönöm szépen a választ!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Rákóczi u. 38

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Suszter Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Már üzemel is. Köszönjük!
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Suszter Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Szuper. Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Köszönjük érdeklődését üzleteink iránt.
    Az ALDI Magyarországnál célunk, hogy üzleteinkből minden vásárló elégedetten távozzon, amennyiben mégis valami kellemetlenség történne, f
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Aldi

  • Suszter Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Folyik az ivókút a Csobánka téren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Csobánka tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    törött villanyoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Papp Tibor
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Ürömi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Szent János utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére